Voetverzorging via vzw Zorgsteun

Voor een deugddoende en kwalitatieve voetverzorging kan je beroep doen op vzw Zorgsteun. De verzorging gebeurt door een verpleegkundige, zorgkundige of vroedvrouw met een bijkomende opleiding voor medisch pedicure.

Onze zelfstandige pedicures hebben door deze achtergrond een goed zicht op de oorzaken van jouw voetproblemen. Zij kunnen je op deskundige wijze adviseren om deze problemen te voorkomen en/of te behandelen.

Hoe vaak komt de pedicure langs?

Gemiddeld komt de pedicure om de 6-8 weken bij je langs, afhankelijk van je voetproblematiek. Ze legt na de verzorging meteen een nieuwe afspraak met jou vast.

Hoeveel kost het?

    • halve sessie: €12,5
    • volledige sessie: €25

Hoe kan je een voetverzorging of info aanvragen?

Je kan rechtstreeks contact opnemen met een van onderstaande pedicures uit jouw regio. Daarnaast is vzw Zorgsteun ook bereikbaar op 089-36 08 99 of via info@zorgsteun.be.

Onze pedicures

Miranda Aerts

Regio: Lummen - Halen

0498/ 58 20 51

miranda.aerts@zorgsteun.be

Vicky Claes

Regio: Lummen

0496/ 19 45 32

vicky.claes@zorgsteun.be

Greet Evens

Regio: Genk

0498/ 58 27 33

greet.evens@zorgsteun.be

Ilse Lucas

Regio: Lummen - Herk-de-Stad

0496/ 19 44 10

ilse.lucas@zorgsteun.be

Inge Goyaerts

Regio: Genk - Diepenbeek

0479/ 37 74 91

inge.goyaerts@zorgsteun.be

Sabrina Pergola

Regio: Houthalen

0492/ 74 38 35

sabrina.pergola@zorgsteun.be

Elisa Rouffa

Regio: Hoeselt - Bilzen

0498/ 58 22 31

elisa.rouffa@zorgsteun.be

Sandra Smits

Regio: Dilsen - Opoeteren

0492/ 74 38 29

sandra.smits@zorgsteun.be

Juliette Tans

Regio: Riemst

0498/ 58 42 32

juliette.tans@zorgsteun.be

Marijke Tops

Regio: Maaseik

0496/ 19 43 35

marijke.tops@zorgsteun.be

Sarina Vilters

Regio: Lummen - Linkhout - Zelem - Meldert

0470/ 21 08 00

sarina.vilters@zorgsteun.be


in samenwerking met