Voetverzorging via vzw Zorgsteun

Voor een deugddoende en kwalitatieve voetverzorging kan je beroep doen op vzw Zorgsteun. De verzorging gebeurt door een verpleegkundige, zorgkundige of vroedvrouw met een bijkomende opleiding voor gespecialiseerde voetverzorging (medisch pedicure).

Onze zelfstandige pedicures hebben door deze achtergrond een goed zicht op de oorzaken van jouw voetproblemen. Zij kunnen je op deskundige wijze adviseren om deze problemen te voorkomen en/of te behandelen.

Hoe vaak komt de pedicure langs?

Gemiddeld komt de pedicure om de 6-8 weken bij je langs, afhankelijk van je voetproblematiek. Ze legt na de verzorging meteen een nieuwe afspraak met jou vast.

Hoeveel kost het?


Basis Voetverzorging Prijs: € 25

  • nagels knippen

  • nagels vijlen

  • huid voetzool verzorgen

  • verwijderen van eelt en likdoorns

  • verzorgende crème

Prijzen zijn inclusief anamnese, bespreking klachten en advies ter voorkoming van problemen.

Indien de tijdsduur langer is waardoor meer tijd nodig om de voeten terug optimaal in orde te maken zal een meerkost van €10 aangerekend worden.

Om problemen te voorkomen is het aangeraden om tussen de 5 à 8 weken max terug te komen.


Gespecialiseerde Voetverzorging Prijs: € 35


  • basis voetverzorging en

    • verzorging van een ingegroeide nagel

    • verzorging van schimmelnagel

    • verzorging van kalknagel

Prijzen zijn inclusief anamnese, bespreking klachten en advies ter voorkoming van problemen.

Indien de tijdsduur langer is waardoor meer tijd nodig om de voeten terug optimaal in orde te maken zal een meerkost van €10 aangerekend worden.

Om problemen te voorkomen is het aangeraden om tussen de 5 à 8 weken max terug te komen.


Supplementen bij een basis of gespecialiseerde voetverzorging


  • nagelbeugel Meerprijs: € 35

  • nagelregulatie / reparatie Meerprijs: € 35

  • orthese (afhankelijk van de grootte) Meerprijs: tussen € 20 en € 35

  • viltring Meerprijs: € 1

  • lakken van de nagels

    • nagellak pedicure Meerprijs: € 10

    • eigen nagellak Meerprijs: € 7

  • massage voeten en onderbenen Meerprijs: € 15


Mini basisverzorging Prijs: € 15


  • geen volledige voetverzorging

  • enkel nagels knippen of verwijderen van ingegroeide teennagel of verwijderen van likdoorns


Hoe kan je een voetverzorging of info aanvragen?

Je kan rechtstreeks contact opnemen met een van onderstaande pedicures uit jouw regio. Daarnaast is vzw Zorgsteun ook bereikbaar op 089-36 08 99 of via info@zorgsteun.be.

Onze pedicures

Miranda Aerts

Regio: Lummen - Halen

0498/ 58 20 51

miranda.aerts@zorgsteun.be

Marleen Beeken

Regio: Leopoldsburg, Oostham, Beverlo, Beringen, Kerkhoven, Balen, Koersel, Balen, Mol

0478/ 44 30 22

marleen.beeken@zorgsteun.be

Marilyn Biesmans

Regio: Genk en omgeving (10-15 km)

0488/83 14 40

marilyn.biesmans@zorgsteun.be

Vicky Claes

Regio: Lummen

0496/ 19 45 32

vicky.claes@zorgsteun.be

Judith Dita

Regio: Tongeren - Hoeselt - Borgloon

0474/ 03 46 13

judith.dita@zorgsteun.be

Greet Evens

Regio: Genk - Oud-Rekem - Boorsem - Kotem - Uikhoven

0498/ 58 27 33

greet.evens@zorgsteun.be

Tine Foets

Regio: Zonhoven - Heusden-Zolder - Kiewit - Houthalen-Helchteren

0496/ 51 03 66

tine.foets@zorgsteun.be

Inge Goyaerts

Regio: Genk - Diepenbeek

0479/ 37 74 91

inge.goyaerts@zorgsteun.be

Ine Klups

Regio: Genk - Zonhoven - Houthalen-Helchteren

0479/ 31 00 97

ine.klups@zorgsteun.be

Ilse Lucas

Regio: Lummen - Herk-de-Stad

0496/ 10 35 81

ilse.lucas@zorgsteun.be

Saskia Mensinck

Regio: Bocholt - Bree - Hamont-Achel - Sint-Huibrechts-Lille - Maaseik - Pelt

0480/ 66 50 32

saskia.mensinck@zorgsteun.be

Grace Mugisha

Regio: Genk - Zonhoven - Diepenbeek - Zutendaal - Maasmechelen - Dilsen-Stokkem

0489/ 03 42 93

grace.mugisha@zorgsteun.be

Nadia Ouzaid

Regio: Genk

0486/ 92 76 83

nadia.ouzaid@zorgsteun.be

Sabrina Pergola

Regio: Zonhoven

0492/ 74 38 35

sabrina.pergola@zorgsteun.be

Dirk Troonbeeckx

Regio: Pelt - Lommel

0495/ 25 48 47

dirk.troonbeeckx@zorgsteun.be

Sarina Vilters

Regio: Lummen - Linkhout - Zelem - Meldert

0470/ 21 08 00

sarina.vilters@zorgsteun.be

Els Wouters

Regio: Halen - Kortenaken - Herk-de-Stad

0485/ 13 15 82

els.wouters@zorgsteun.be


in samenwerking met